Dámske blúzky

Počet produktov: 5564

Zobrazuje sa 1-30 z 5564 položiek

Aktívne filtre

Bielu blúzku by mala mať vo svojom šatníku asi každá žena. Tento pôvodne prevzatý pánsky štýl patrí dnes k špičke módneho priemyslu. Dámske blúzky pôsobia veľmi elegantne a štýlovo a prinášajú so sebou určitý kúsok konzervatívnosti.

Čipkované blúzky a blúzky s kvetinovým vzorom pôsobia oproti košeliam zmyselne a žensky, jemne a vzdušne. Luxusné blúzky, elegantné blúzky a spoločenské blúzky zasa navodia atmosféru luxusu. Letné romantické dámske blúzky vo Vás vyvolajú pocit sviežich letných dní. Kvalitou prevedenia ako aj materiálom zasa presvedčia o dokonalosti v každom detaile.

Športové polokošele rôznych farieb a veľkostí si vyberú predovšetkým športovo založené typy. Skvele sa hodia aj na rôzne voľnočasové aktivity. Retro štýl, romantické blúzky alebo business štýl na každodenné ale aj príležitostné nosenie z Vás vyčarí každý deň inú ženu. Jedinečnú.

Džínsové košele, dámske kárované košele, priesvitné blúzky či dámske menčestrové košele. S ultra krátkym rukávom, s dlhým rukávom, či košele a blúzky bez rukáva. Každý si tu nájde svoj jedinečný štýl.

Obľúbené značky v kategórii dámske blúzky: Blancheporte, RELEVANCE, RUE PARIS, Factory Price, BASIC FEEL GOOD, FANCY, By Sally, GATE, DStreet