Filtrovať podľa

Určenie

Určenie

Veľkosť

Veľkosť

Farba

Farba

Cena

Cena

  • 10,00 € - 80,00 €

Značka

Značka

Pánske svetre

Počet produktov: 46

Zobrazuje sa 1-30 z 46 položiek

Aktívne filtre

Mnoho pánov si čoraz viac osvojilo nosenie svetrov tých najrôznejších strihov, dĺžok a veľkostí. Tak ako v ženskom svete módy, aj u pánov sa trend nosenia svetrov a rolákov stále rozširuje.

Moderné pánske svetre sa veľmi ľahko kombinujú, pôsobia štýlovo a elegantne a v neposlednom rade plnia funkciu teplejšieho oblečenia v chladnejšom počasí. Elegantné svetre s detailne prepracovanými prvkami sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a sú vhodné na každodenné nosenie.

Pánske svetre na gombíky ponúkajú väčšiu variabilitu nosenia. Či už ide o pár gombíkov pri krku alebo o svetre na rozopínanie. Tieto sa dokonale hodia nielen k športovej verzii s pánskym tričkom, ale hlavne v kombinácii s elegantnou košeľou.

Pánske značkové svetre tvoria v našej ponuke väčšinu. Každý náročný zákazník si preto nájde svoju obľúbenú značku svetra.

Trendy pánske svetre Tommy Hilfiger, štýlové svetre Guess, či luxusné svetre Armani jeans. Tieto a ešte oveľa viac nájdete v našej bohatej ponuke pánskych svetrov.

Obľúbené značky v kategórii pánske svetre: DStreet, GATE