Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 11,00 € - 110,00 €

Značka

Značka

Pánske saká

Počet produktov: 71

Zobrazuje sa 1-30 z 71 položiek

Aktívne filtre

Pánske sako patrí k základnému oblečeniu, ktoré by nemalo chýbať v šatníku žiadneho muža. Jedná sa o všestranný kúsok oblečenia, ktorý sa dá ľahko kombinovať s rôznym druhom oblečenia – formálnym aj ležérnym. Využiť sa dá do práce, na stretnutie alebo na rodinnú oslavu. Nosiť sa môže počas celého roka, ale treba zvoliť správny materiál, s ohľadom na ročné obdobie. Využiť sa dá do práce, na stretnutie alebo na rodinnú oslavu.

Pánske saká sa spájajú s formálnymi udalosťami a tie si vyslovene žiadajú elegantné oblečenie, ktorým je zvyčajne klasický oblek, tvorený zo saka a nohavíc. V súčasnosti pánske saká nemusia byť súčasťou iba formálnych outfitov, ale môžu slúžiť aj ako ležérny kúsok oblečenia. Navyše, je celkom bežné, že muži nosia rozdielne sako ako nohavice. Veľmi často sa kombinuje bavlnené sako s riflami alebo chino nohavicami a namiesto košele sa volí pohodlnejšie tričko.

V tejto kategórií nájdete pánske saká v rôznych farebných prevedeniach a štýloch. Držte sa pravidla, že k tmavým odtieňom je vhodné voliť svetlé nohavice, rifle alebo krátke nohavice – vďaka tomu môžete vytvoriť pekný kontrastný vzhľad. Čierne sako sa hodí k akýmkoľvek bledým zúženým rifliam, pričom správny šmrnc im dodá biela košeľa alebo tričko. Šedé sako v kombinácií s nohavicami v námorníckej modrej farbe vytvoria všestranný základ outfitu.  Rozhodne sa však nebojte aj iných farieb. Červené, fialové a hnedé sako je vhodné do jesenného obdobia, pričom treba zvoliť hrubšie materiály. Vynikajúcou voľbou je aj kárované pánske sako, ktoré oživí každý outfit. V letných mesiacoch je ideálne voliť najmä ľanové obleky a bavlnené. Perfektnou kombináciou je bledo-modré pánske sako a svetlé nohavice v kombinácií s bielym tričkom.

Pánske saká sú na stránke efashion.sk dostupné od rôznych výrobcov. Vybrať si môžete značky ako DStreet, MECHANICH a Ombre Clothing.