Počet produktov: 2613

Zobrazuje sa 1-30 z 2613 položiek

Aktívne filtre

Dámska sukňa je módny kúsok, ktorý je nesmrteľný. Tento nadčasový symbol ženskosti je bezpochyby v každom šatníku. Či už máte plnšie tvary, krátke nohy, širšie boky, alebo chudú postavu, vždy si dokážete pomôcť správnym strihom dámskej sukne. Úspech bude zaručený.

V našej ponuke nájdete dámske sukne k akejkoľvek príležitosti. Dlhšie, krátke, mini, maxi. Krásne obtiahnuté a žensky zmyselné puzdrové dámske sukne dokážete využiť k business outfitu. Dlhé bohémske maxi sukne zasa podčiarknu Vašu zmyselnosť a cit pre eleganciu. Na voľný čas zvoľte ľahké materiály napríklad v podobe kratších sukničiek áčkového tvaru.

Nikdy neopozeraná džínsovina nezmeškala ani dámske sukne. Vyberte si zo širokej ponuky dámskych rifľových sukní najrôznejších dĺžok, veľkostí a tvarov. A ak podliehate najnovším trendom, vyberte si z ponuky polodlhých skladaných dámskych sukní, ktoré sú naozaj veľkým trendom.

Obľúbené značky v kategórii dámske sukne: Blancheporte, By Sally, Factory Price, RUE PARIS, GATE, QUECHUA, DStreet, ARTENGO