GymBeam

GymBeam

GymBeam je populárna slovenská značka z oblasti zdravia a športovej výživy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014. Radí sa k najrýchlejšie rastúcim fitness značkám, ktorá pôsobí vo viac ako 14. krajinách Európy. To, čo odlišuje produkty značky GymBeam od konkurenčných, je výhodnejšia cena, ktorá nemá žiadny vplyv na kvalitu.

V portfóliu tejto fitness značky nájdete bohatú škálu produktov. Vybrať si môžete športovú výživu, ktorá zahŕňa produkty ako proteíny, spaľovače tuku, gainery a sacharidy, kĺbovú výživu, zdravé tuky, aminokyseliny, vitamíny, minerály, kreatín, anabolizéry a stimulanty a ďalšie doplnky výživy. Nájsť tu môžete pestrú ponuku kvalitných a zdravých potravín, ako napríklad fitness jedlo, obilniny, cereálie, ochucovadlá a sladidlá, snacky, nápoje či prísady na varenie.

Značka GymBeam okrem vyššie spomínaných doplnkov stravy a zdravých potravín vyrába svoje vlastné fitness oblečenie. Športové oblečenie pre ženy a mužov je kvalitné, pohodlné, funkčné a praktické zároveň. Rovnako široká je aj ponuka príslušenstva, v ktorej nájdete rôzne praktické pomôcky na cvičenie a domáci tréning.

Nájsť tu môžete mikiny GymBeam, ktoré sú určené pre ženy a mužov. Sú dostupné v rôznych veľkostiach - pánskych a dámskych. Vybrať si môžete niekoľko farieb, nechýbajú biele, čierne, modré, sivé, ružové, zelené a ďalšie mikiny rôznych štýlov. K dispozícií je niekoľko modelov – pohodlné mikiny s kapucňou, skrátené mikiny na zips, mikiny typu crop alebo základné basic mikiny.

V ponuke tejto fitness značky nájdete aj kvalitné dámske legíny, dostupné v rôznych farebných prevedeniach. Základom sú čierne, sivé, modré, fialové a ružové. Vybrať si môžete dámske tepláky, šortky a bavlnené alebo polyesterové dámske i pánske tričká. Pre pánov sú k dispozícií pánske tielka, ktoré sú určené nielen na cvičenie. Bohatá je aj ponuka pánskej spodnej bielizne, kde si páni môžete vybrať boxerky, ponožky a kompresné návleky na lýtka.

Počet produktov: 490

Zobrazuje sa 1-30 z 490 položiek