Náhrdelníky

Počet produktov: 615

Zobrazuje sa 1-30 z 615 položiek

Aktívne filtre

Náhrdelníky patria k módnym doplnkom, ktoré dokážu oživiť každý outfit. Naviac zvýrazňujú krivky ženského krku, čím krk pôsobí štíhlejšie a zmyselnejšie. A ktorá žena by to nechcela? Doprajte si aj vy nový kvalitný náhrdelník, ktorý vás vystihuje alebo vám bude pripomínať nezabudnuteľnú spomienku.

Náhrdelníkmi sa zdobili ženy už celé stáročia. Niektoré náhrdelníky nosili na ochranu pretože verili ich magickým vlastnostiam, niektoré si doma vyrábali a navzájom si ich medzi sebou darovali. Preto aj vy nič nepokazíte ak obdarujete svojich najbližších štýlovým náhrdelníkom. Vkusný zlatý náhrdelník doplnený zlatým príveskom poteší azda každú generáciu žien pri akejkoľvek príležitosti. Na výber sú náhrdelníky s príveskom aj bez, dlhé alebo krátke, retiazkové alebo s kamienkami alebo perlami. Siahnite po luxusnom trblietavom náhrdelníku značky Thomas Sabo a určite neoľutujete. Tieto originálne kúsky oživia každý váš outfit. Vyberte si jednoduchý  retiazkový náhrdelník s výnimočným smaragdovo zeleným kameňom alebo si doprajte náhrdelník v prevedení ružového zlata s krídlami.

Nie ste zástancom okázalých šperkov? Aj pre vás máme v ponuke jemné prevedenie tých najrôznejších retiazok. Vyberte si z cenovo dostupných strieborných náhrdelníkov, ktoré vás očaria svojou prepracovanosťou alebo doplňte svoje náhrdelníky medailónom v tvare začiatočného písmena váško mena. 

Pred samotnou kúpou náhrdelníka si ujasnite, či chcete daný šperk nosiť iba príležitostne alebo bežne denne. Pri výbere náhrdelníka na rôzne spoločenské udalosti netreba zabúdať na fakt, že by sa mal hodiť k ostatným šperkom. Ak už máte doma svoj výnimočný kúsok extravagantnejších náušníc, náhrdelník zvoľte úplne v jemnom prevedení. Ak chcete naopak zaujať pozornosť mohutným náhrdelníkom, dajte si k nemu len minimalistické náušnice, ktoré daný outfit celkovo zjednotia a nebude to pôsobiť gýčovo.

Obľúbené značky v kategórii náhrdelníky: Sofia, Thomas Sabo, Pandora, CO88