Filtrovať podľa

Farba

Farba

Cena

Cena

  • 4,00 € - 50,00 €

Značka

Značka

Počet produktov: 63

Zobrazuje sa 1-30 z 63 položiek

Aktívne filtre

Šperky nás zdobia už tisíce rokov. A povedzme si úprimne, ktorá žena nemiluje krásne náušnice, prstene, retiazky či náramky? Či už hľadáte šperk pre seba alebo ho chcete niekomu darovať, nad výberom je lepšie sa poriadne zamyslieť.

Prvý aspekt, ktorý treba brať do úvahy, je vaša povaha a osobnosť (alebo povaha a osobnosť obdarovaného). Chodíte radi do spoločnosti, nikdy nevynecháte plesovú sezónu a keď dostanete pozvánku na svadbu, ste celá bez seba? V tom prípade u vás nesmú chýbať náušnice od značky Brosway, náhrdelník značky Thomas Sabo alebo prsteň Sofia. Ak ste jemná povaha a máte radšej skôr nevýrazné šperky, stavte na jednoduché retiazky alebo náušnice od značiek ako Cutie či Rosato.

Druhým aspektom je kov. Ak zvyknete najčastejšie nosiť zlaté doplnky, najlepšie spravíte, ak si aj naďalej budete kupovať (alebo dostávať) zlato. Budete tak môcť všetky šperky spolu kombinovať.

Ako posledné myslite na druh šperku. Pre niektoré dámy sú vhodnejšie náušnice, pre iné zas prstene. Niektorá má rada celý komplet, iná zas iba jemnú retiazku. A pokiaľ šperky príliš neobľubujete, vyberte si napríklad elegantnú brošňu.

V našom internetovom katalógu efashion nájdete, samozrejme, aj univerzálne a nadčasové šperky, ktoré pristanú každej žene. Patria medzi ne:

  • jednoduchá retiazka (prívesok si už zvolíte podľa seba)
  • perlové náušnice
  • náušnice v tvare slzičky
  • prsteň s jedným kamienkom

Kto by nepoznal náramok Pandora, ktorý v posledných rokoch zdobí viac a viac ženských zápästí? Ide o kúsok, ktorý je nielen krásny, ale tiež bude odrážať vašu osobnosť. Vďaka rôznym korálkam si ho môžete vyskladať presne podľa seba a spraviť si z neho personalizovanú ozdobu. A nezabudnite si k nemu vybrať aj Pandrora náušnice, vďaka ktorým budete mať krásny komplet.

Aby sme nezabudli aj na pánov, na efashion nájdete desiatky elegantných aj veselých manžetových gombíkov, ktoré dokonale doladia váš oblek.