Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 18,00 € - 6 099,00 €

Značka

Značka

Prstene

Počet produktov: 5677

Zobrazuje sa 1-30 z 5677 položiek

Aktívne filtre

Prstene patria medzi najobľúbenejšie šperky pre mnohé ženy. Ich jedinečnosť a rôznorodosť prevedenia nemá takmer žiadne hranice. V našej ponuke prsteňov si určite nájdete ten svoj vysnívaný. Každý prsteň je svojím spôsobom jedinečný a iste má pre nositeľku svoj význam. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou tých najrôznejších prsteňov, ktoré vyčaria úsmev na tvári každej žene. Stačí si len správne vybrať.

S výberom prsteňa je dôležité vedieť, akú veľkosť potrebujete. K tomu slúžia rôzne pomôcky, ktorými zmeriate obvod prsta. Buď si nájdete na webe pomôcky v podobe kruhov rôznych veľkostí, ktoré si vytlačíte na papier alebo použijete šnúrku, krajčírsky meter a zmeriate si samotný obvod prsta. Alebo sa jednoducho vyberiete do zlatníctva a tam si vyskúšate prstene rôznych veľkostí.

Ďalšie dôležité kritérium pri výbere toho správneho prsteňa či snubného prsteňa, je, z akého materiálu by mal byť prsteň zhotovený. Každá žena preferuje niečo iné. Kedysi boli veľmi oblúbené klasické zlaté a strieborné prstene rôznych štýlov. Pri snubných prsteňoch naviac figuroval v strede prsteňa malý kamienok ako zirkón alebo diamant. V dnešnej modernej dobe si väčšina žien dopraje taký štýl prsteňa, ktorý ju najviac vystihuje. Veľmi trendy je ružové zlato, ktoré je výnimočné už na prvý pohľad. Vyberte si štýlové a elegantné prstene od Pandory alebo si prezrite ponuku prsteňov od Sofia šperkov. Určite vás osloví nejeden exkluzívny prsteň.

Cíťte sa ako princezná s tým najoslnivejším prsteňom na ruke. Na výber sú napríklad prstene v klasickom okrúhlom tvare alebo v tvare V kombinácii s niekoľkými drobnými zirkónmi.

Každá žena v kútiku duše túži po prekvapení od svojej polovičky. Či už ide o snubný prsteň alebo o exkluzívny darček, ktorý bude mať svoj skrytý význam. Drahí muži, už dnes požiadajte svoju najdrahšiu o roku tým najromantickejším spôsobom, pri ktorom ju očaríte elegantným snubným prsteňom z našej bohatej ponuky. Výber je len na vás.

Obľúbené značky v kategórii prstene: Sofia, Thomas Sabo, Pandora