Lodičky

Počet produktov: 352

Zobrazuje sa 1-30 z 352 položiek

Aktívne filtre

Viete, čo vo vašom šatníku nikdy nesmie chýbať? No predsa lodičky, ktoré z vás razom spravia femme fatale. Ide o kúsok, ktorý je skutočne univerzálny a najlepšie spravíte, ak nezostanete iba pri jednom páre. Práve lodičky sú výhradné ženská záležitosť, ktorá podporí vaše sebavedomie, predĺži vám nohy, budete chodiť vzpriamene a, samozrejme, budete vyzerať sexy.

Pri výbere lodičiek je najdôležitejšie snáď to, aby ste sa v nich cítili pohodlne a netlačili vás:

  • Ak hľadáte lodičky do práce alebo také, ktoré budete nosiť aj niekoľko hodín denne, zabudnite na príliš vysoký podpätok. Stavte skôr na nižší a stredný podpätok a nie príliš zúženú špičku.
  • Ak ste sa rozhodli pre vysoké podpätky, v tom prípade si všímajte jednu zásadu - samotný podpätok a podrážka by nemali byť príliš blízko k sebe, hrozí vám neprirodzená poloha nohy.
  • Veľkosť lodičiek je tiež dôležitá. Najlepšie je, ak by dĺžka topánky bola cca o 0,5 cm väčšia, ako je vaša noha.

Snáď najväčšou výhodou lodičiek je ich univerzálnosť a praktické využitie. Na trhu ich nájdete nespočetné množstvo a je už iba na vás, pre ktoré sa rozhodnete. Hľadáte lodičky na ples či svadbu? Pokojne sa odtrhnite z reťaze a stavte na zlatú či striebornú farbu, kamienky, flitre a trblietky. Semišové lodičky sa zas perfektne hodia na večerné rande a čierne lodičky sú must have kúskom, ktorý si môžete obuť skutočne kedykoľvek.

Či už ste typ, ktorý radšej siahne po stabilnom hrubšom podpätku, alebo si vyberiete vysoké ihličky, v našom internetovom katalógu efashion nájdete presne to, čo potrebujete. Vyberte si z množstva kvalitných značiek ako Belle Woman, Givana, La Maria, La Vita či Tamaris a staňte sa hviezdou všade, kam vkročíte.

Obľúbené značky v kategórii lodičky: La Maria, La Vita, Sergio Todzi, Tamaris, John Garfield, Givana, Ideal, Mulanka

Pozrite si lodičky vo farbách: biela, čierna, modrá, červená, zelená, ružová, béžová, zlatá, strieborná